Ipet Biznesi me Qera

Jepet me qera nga: Luan 26 Korr 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Motel villa 008 ipet me qera e gatshme per te filluar punen e mobiluar dhe gjithqka ne regull gjendet ne magjistralen Prishtine - ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim