KROJET Restaurant dhe Hotel - Prevallë

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 06:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Prevallë
Në afërsi të: Vendit për skijim
Komuna: Prishtinë
Përjetoni mrekullinë e Sharrit, vendtakimi Juaj më i ri në Prevallë, në zonën më të njohur, 1550 m mbi nivelin e detit.

KROJET Restaurant & Hotel
Restauranti jonë ofron një meny me ushqim të freskët tradicional si dhe internacional të cilin
mund ta shijoni me një pamje mbreslënëse të natyrës se Prevallës.
Gjithashtu në Hotelin tonë ofrojme dhoma komode për fjetje me pamje të bukur nga natyra e Prevallës. Të gjitha dhomat janë të paisura me TV, Internet-Wifi.
Ju mirëpresim në “KROJET Restaurant & Hotel”

Për rezervim na kontaktoni në:
Tel: +383 45/199-992
+383 49/686-222

Adresa: Magjistralja Prizren-Shtërpcë, 70 m nga qendra e Prevallës, në drejtim të krojeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim