Leshohet Lokali me Qera

Jepet me qera nga: PrishtinaImmobilien 30 Maj 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
LESHOHET LOKALI ME QERA

Lëshohet Lokali me qera.
Vendi: Dardani, - Afer Stacionit te Autobusave
Kontakti Tel: 043 848 555 / 044 848 555

Lokali eshte ne katin perdhes dhe ne kete kate i kemi siperfaqe prej 45 m2
Me dokumentacion të rregullt, pa ngarkesa kadastrale.

Lokali eshte i pa mobiluar dhe i gatshem per cdo biznes, posedon:
Uje 24 ore,
Nxemje qendrore te qytetit,
Rryme, dhe kanalizim,
Alarm me kompani te sigurimit
Hapsire te brendshme e pershtatur per biznes,
Ndriqim te mjaftushem nga brenda,
Banjo me sanitari funksionale, Ujte ftohet dhe te nxeht.
Gjendet ne nje pozite te mire dhe te frekuentuar pasi ka levizshmeri te madhe nga Stacioni i Autobusave

Përparësitë e baneses janë: Infrastruktura e mirë, Parking te mjaftushem, Hapesir Gjelberuese
Parkun e Dardanis, Kendin e lojrave per Femij, kompleksi Dardha, Stacionin e Autobusave etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim