Leshoj Shtepin me Qira ne Lagjen e Muhagjerve

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS"- Sali 12 Qer 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

6 000 EUR / muaj

Adresa: Rr.Dubrovniku
Sipërfaqe: 950 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Shtepin me Qira ne Lagjen e Muhagjerve mbrapa Ministrin e Arsimit, ne Rr."Dobrovniku" shtepia eshte e mobiluat ne teresi ne menyre exkluzive ka sip. 780m2 me perdhesa + 2 kate , posedon lift, bazen , sauna , fitnes, etje, dhe ka kete renditje:

- Parking, Garazha, dhe nje depo e Madhe.

- Cdo dhome ka banjo personale,

* Perdhesa: 185m²
- Dhome dites,
- 1 Dhome gjumi,
- Kuzhina ndaraz me trapizari,
- Banjo,
- Dhome pune,

* Kati pare: 207m²
- 4 dhoma gjumi,
- Koridor,
- Teras.

* Kati dyte:187m²
- Sallon ,
- Kuzhine me terapizari,
- 2 Dhoma gjumi,

* Kulmi: 206m²
- Bazen,
- Sauna,
- Fitnes,
- Teras.

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045 622 262
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim