Vilë 95m² për qira në Sofali

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: PRIMMO 20 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Adresa: Sofali, Rruga e Germise
Sipërfaqe: 95 m2
Në afërsi të: Pyllit
Komuna: Prishtinë
95+m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Vila ndodhet në lagjen Sofali, afër AUK, një zonë shumë e qetë banimi, ndërtimi është i ri, arkitektura dhe organizimi shumë i përshtatshëm dhe modern.

Një shtëpi tre kate me hapësirë banimi prej 95+m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe terasë me pamje nga parku i germisë. 

Posedon ngrohje qendrore, kamin, kuzhinë verore, pishinë, hapësirë për sport dhe rekreacion, hapësirë të mjaftueshme parkimi, etj..

Çmimi: 800€ (i negociueshem)

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim