Depo me qira

Jepet me qera nga: Shpallje Dje 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Depo
Jepet ne qira depo ne rrugen Besim Shala ish Perllonka me hapsire te mbyllur rreth 220 m2 dhe lartesi 7 meter dhe hapsire te hapur per parking. Shume e pershtatshme per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim