Depo me qira

Jepet me qera nga: Shpallje Dje 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 2500 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Depo
Jepet me qira hapsira prej rreth 2500m2 hapsire e hapur dhe rreth 350 m2 e mbyllur. Hapsira te pershtatshme per veprimtari te ndryshme. Gjendet ne Nashec perball trafos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim