JEPET LOKALI ME QIRA

Jepet me qera nga: jeton 18 Korr 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: uke bytyqi perball OSCE TE KFORI GJERMAN
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI GJIDET PERBALL OSCE OSE AFER UJSJELLESIT RRUGA PRIZREN PRISHTINE LOKALI I PERSHTATESHEM PER SECILEN VEPRIMTARI KA PAMJE EXKLUZIVE;;;;;;;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim