LËSHOHET ME QERA LOKAL NE PRIZREN

Jepet me qera nga: Rilind 18 Gush 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: LËSHOHET ME QERA
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera lokali ne Prizren afer spitalit pran zjarrefiksave te statcioni i policis alfa.
Lokali eshte i kompletuar dhe ka 120 m2. Poashtu posedon parking perball lokalit.
Te gjithe intersuarit te lajmrohen ne 049153028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim