Leshohet lokali me qera

Jepet me qera nga: .. 17 Gush 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr Ismet Jashari Kumanova
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera perball gjimnazit Gjon Buzuku Prizren.

044 373 790
044 140 044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim