Leshohet Objekti me qera -Prizren -Gjakov. km 1

Jepet me qera nga: Florim Dje 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rruga Ismail Kryeziu Pz
Sipërfaqe: 260 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti eshte ndertim i ri, posedon podrum +3 kate
Eshte i gatshem per gjdo lloj biznesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim