Leshoj lokalin me Qira

Jepet me qera nga: D.A 15 Gush 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokal me Qira
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj lokalin me Qira ne hapësirë prej 80m2. Lokali gjendet ne kompleksin e Mini Maxit.
I pêrshtatshëm për çdo lloj veprimatarie!
.
Info: +38344/771-556 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim