LOKALI 250m2 NE LAGJEN ARBANE OFROHET ME QERA

Jepet me qera nga: Rasimi 11 Gush 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: lagja arbana
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Hapësira komerciale me siperfaqe prej 250m2 ndodhet pranë pompes të karburantit Shell dhe në afërsi të shkollës Ibrahim Fehmiu në Lagjen Arbanë (Prizren).
Hapësira komerciale ka qasje nga rruga kryesore Prizren - Gjakove.
Hapësira e parkimit është rreth 200m2 drejt rrugës kryesore Prizren - Gjakove.
Hapësira komerciale është e përshtatshme për aktivitete te ndryshme biznesore.

Për më shumë informata ju lutemi na kontaktoni në numrin (Viber): +38345590371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim