LOKALI 850m2 NE LAGJEN ARBANE OFROHET ME QERA

Jepet me qera nga: Rasimi 15 Gush 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lagja Arbana
Sipërfaqe: 850 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Hapësira komerciale ndodhet pranë pompes të karburantit Shell dhe në afërsi të shkollës Ibrahim Fehmiu në Lagjen Arbanë (Prizren).
Hapësira komerciale ka qasje nga rruga kryesore Prizren - Gjakove dhe rruga lokale Ismet Gashi.
Lokali ndahet në dy pjesë: 550m2 në katin e sipërm dhe 300m2 në bodrum.
Hapësira e parkimit është rreth 800m2. 200m2 drejt rrugës kryesore Prizren - Gjakove dhe 600m2 drejt rrugës lokale Ismet Gashi. Qasja me makinë në bodrum bëhet nëpërmjet rrugës lokale Ismet Gashi.
Hapësira komerciale është e përshtatshme për aktivitete te ndryshme biznesore.

Për më shumë informata ju lutemi na kontaktoni në numrin (Viber): +38345590371

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim