Lokali ipet me Qera

Jepet me qera nga: Elbasan Mrasori 05 Korr 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rruga. Rexhep Kabashi
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera ne rrugen Rexhep Kabash-Rr.e Qylhanit perball ndertesave te Globalit.Lokali ka hapsire prej 130 m/2.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat 049-308-304/049-400-515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim