Lokali Super ekskluziv jipet me qira

Jepet me qera nga: Vali 18 Gush 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet afer Hotel Gold-it i kompletuar per restoran ekskluziv, Verejtje lokali ipet vetem per firmat qe kan referenca te mira ne fushen e gastronomis.
Per me shum kontaktoni 049 250-250 ose 049 240-240
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim