OBJEKTI IPET ME QERA 1500m2

Jepet me qera nga: Valon 17 Gush 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 1500 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qera Objekti Afarist ne Prizren, Ngjit me ProCredit Bankën, Objekti eshte Fenomenal dhe i pershtatshem per qdo lloj biznesi dhe ka hapsir per shfrytëzim 1500m2, Per qdo informat tjeter mund te na kontaktoni ne ket numër te telefonit 044 11 99 33.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim