LOKALI (DEPO) IPET ME QERA LUBIZHDE E PRIZRENIT

Jepet me qera nga: Bajram Alija Dje 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Ne rast se lokali ju duhet edhe per veprimtari tjera,
P.sh:Shitore, ose lokal tjeter afarist keramiken une i rregulloj brenda dy jave.
me rrespekt; Pronari
KATI I PERDHESE 200m2
KATI I PARE 130m2
DESTINACIONI SIPAS NEVOJE
NA KONTAKTONI TELEFON GJERMANI
0049-1639148566 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim