LËSHOHET ME QERA LOKAL NË PRIZREN

Jepet me qera nga: Ruzhdi 17 Gush 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Lëshohet lokali me qera në Prizren afer spitalit pran zjarrefiksave te statcioni i policis alfa. Lokali eshte i kompletuar dhe ka 120 m2. Poashtu posedon parking perball lokalit. Te gjithe intersuarit te lajmrohen ne +393203554780 (Viber dhe WhatsApp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim