Lëshohet me qera lokal ne Prizren

Jepet me qera nga: Rilind 16 Gush 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Lëshohet me qera lokal ne Prizren afer spitalit pran zjarrfiksave te stacioni i policis alfa. Lokali eshte i kompletuar dhe ka 120 m2. Poashtu posedon parking perball lokalit. Te gjith te interesuarit te lajmrohen ne +38345971179
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim