Leshohet lokali me qera me 400m2 ne PrIzren/Tusuz

Jepet me qera nga: Arif Dje 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Asim Berisha
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Ofrohet lokali me qera, hapesirë afariste 400m2 ,kati i dytë .Është i shtruar i gjithi me pllaka, 1 banjo dhe i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme.Me sistem qëndror të ngrohjes.
Si dhe lokali i berberit 10m2 me te gjitha pajisjet ne katin e pare.
Lokalet gjenden ne Prizren ne lagjen tusuz afer gjamis me dy minare(Gjamia e deshmorve)

Per informata:

044 795 619
049 883 189
Qmimi:Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim