Lokali jepet me qerra rruga Prizren-Prishtin

Jepet me qera nga: Vali 17 Gush 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Lokali gjendet prane Hotelit Gold ne Lubizhd. Ka 400 m2 dhe parking te mjaftueshem. Per me shume kontakto ne 049 250-250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim