Lokali(perdhessa) ipet me qera

Jepet me qera nga: Ensar 25 Korr 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Zyra
Lokali (perdhesa) gjendet perballe kuvendi komunal (Prizren) ne rrugen sahat kulla, me siperfaqe prej 50m2.
Eshte i pershtatshem: per mbajtjen e kurseve, autoshkolle, kadaster dhe gjeodezi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim