Banes me qera ne Prizren nga muaji shtator

Jepet me qera nga: bilall Dje 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prizren
Jap me qera per familjar dhe studente e klimatizuar e mobiluar tersisht. 2 dhoma gjumi ,dhom dites kuzhin banjo ballkon
...viberi +38349166761

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim