Banes me qera nga 20 shtatori

Jepet me qera nga: Bilall Ahmetaj Dje 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Astrit Suli nr36
Komuna: Prizren
Banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolles ish(17 nentori) tani MATI LOGORECI tek Life Fittnesi. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon bashk me kuzhin, banjo, ballkon, klim, nxemje, WI-FI, Kabllovik etj. Per me shum informata mund te kontaktoni ne viber +38349166761.
BANESA NR.4
Banesa eshte e lir prej:
,

Po ashtu kemi dhe 10 banesa te tjera ne dispozicion per kohen qe ju nevojitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim