Banesa me qera edhe afat shkurt 1jav 2jav 1muj

Jepet me qera nga: Bilall Ahmetah Dje 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prizren
Banesa me qera. Banesat jan te mobiluara tersisht e klimatizuar banesen e japim me gjitha shpenzimet
Leshoj dhe vetura me qera.

+38349166761///+38349844151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim