Jepet banesa me qira afer shadervanit

Jepet me qera nga: Shitet 19 Gush 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prizren
Shtepi private,hyrje te veqant sallon,kuzhin,dhom gjumi dhe banjo.Lishohet per 30 dit. Ose per ni koh me te gjat. Banesa asht komplet me mobilje.
BANESA ASHTE E LIR PREJ 01/09/2019

Qmimi me marveshje.

Kontakt +383 44 501 257
Viber. +383 44 501 257
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim