Jap Lokalin Me qera 70m2 te furra Pashtriku

Jepet me qera nga: Albi Dje 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bajram Veliu (ish Sylejman Vokshi)
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Rahovec
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali Me qera 70m2 te furra Pashtriku. Lokali ka hapesire te mjaftueshme dhe gjendet ne nje vend mjaft te frekuentuar.
Per cdo informate me shume, me kontaktoni:
Viber: +38349713326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim