Kerkojm Banesa Lokale Shtepi ne Fush Kosovë

Kërkohet me qera nga: Drilon Dje 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkojm Banesa Shtepi Lokale me Qira ne te gjitha Lagjet e Prishtines dhe ne Fush Kosovë
Kontakt 049 677 634 mund te kontaktoni edhe ne Viber

E-mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Facebook: Agjensioni për Patundshmëri IShqipe.
Ndodhëmi në lagjën:Pejton afër Super Marketit "Meridian Express"dhe televisionit "Rrokum"
Ju mirëpresim për të gjitha ofertat!


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim