URGJENT KERKOJ BANESE ME QIRA NE AKTASH

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: Agjensioni STAR Dje 17:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent kerkoj banes me qira ne Aktash per familjar ,banesa duhet te jete me dy dhoma gjumi ose me nje dhome gjumi


Tel. +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim