Kerkojm Banesa me Qira ne Prishtine dhe Fush Kosov

Kërkohet me qera nga: Drilon 20 Gush 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojm Banesa Shtepi Lokale me Qira ne te gjitha Lagjet e Prishtines dhe ne Fush Kosovë
Kontakt 049 677 634 mund te kontaktoni edhe ne Viber

E-mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Facebook: Agjensioni për Patundshmëri IShqipe.
Ndodhëmi në lagjën:Pejton afër Super Marketit "Meridian Express"dhe televisionit "Rrokum"
Ju mirëpresim për të gjitha ofertat!Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim