KUBEZA PLLAKA RRETHOJA PREMJE 🔲🔲🌲🌳🏡

Kërkohet punë nga: Lulz Shabani 17 Korr 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripĂ«rtĂ«rini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
I KEMI TE GJITHA MODELET E KUBZAVE DHE PLLAKAV. PREMJE DHE MIRMBAJTJE TE KOPSHTEVE. SHERBIM CILSOR GARAZHA KANALIZIM NDERTIM Te gjitha ne nje vend >LULI PARK< Muri Vinkell shkall kocka te gur dekurus betonst TAG. L Steine final qq kopshtar kopsht pisha mbjellje premje mirmbajm kanalizim ndertim i ulet pun kran skele kubza rrethoj tel uj rrym pun puntor dheu keramika qeranika pem drunje shartim shartu krasit krasitje kos frez per vazo Rrethoja drunj bari rrytlle valak sajl Keramika laminat mjeshter kerkoj kuk banes banesa lokal qira me gjemba tretuar pastrim pastrojm mirmbajm bor kryp zall ekip rent renta a car kerre stuba rrethoj pem shes Blej izolim sajl rimorkio kiper drrasa shtylla depo pisha me qira renovim puntor pun mjeshter uj nxemje klim taxi transport ansor shtajne garazha urgjent stuba tel taxi transport me gjemba shtepi banes gardenbau Gartenbau kopsht kopshtari zhavor zall rrug park parking Papuqe zhabic Kocka makineri per bari stuba keramika blloka beton T4 t5 vw caddy Opel combo mini bager kamion 814 Guma 14 15 Dekor
-BEJM PREMJE DHE RREGULLIM TE KOPSHTEVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim