Keramik ICO Profesional

Kërkohet punë nga: Keramik ICO Profesional 14 Gush 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike .Instalimin e ujt..Montimin e qeramikave,montimin e shkallve me granit mermer...viber :+38344630897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim