beje shfarosjen e bubashfabave

Kërkohet punë nga: Alban Bytyqi 26 Korr 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Kastriot
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kompania porfesionale DDD Germanos Bubashvaba. Bëjm shfarosjen e bubashvabave Me metoden me profsionale me material ekologjik max force gel dhe past karem per bubashvaba dhe insekte tjera garancion ne shfarosje eshte 6 muaj nga ana e kompanisë sonë cel. 044344944 dhe Viber 0038344344944
KOMPANIA JONE KRYEN EDHE SHPERBIMET E D.D.D.-SE NE :FABRIKA,DEPO TE MALLRAVE LOKALE AFARISTE CAFFEBAR ETJ. ME LICENC NGA MINISTRIA DHE LESHOJME VERTETIM 6 MUJOR ME GARANCION 6 MUJOR qmimet me mareveshje

KOMPANI JONE OPERON PER 20 VITE NE TERITORIN E KOSOVES

BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM .

BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabave furretare) ME GARANCION, NE MENYRE PROFESIONALE NGA TEKNIKE TE CERTEFIKUAR, NE BANESA DHE SHTEPI TUAJA ME TRETMAN GELL DHE STACIONE KAREM EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN TE LICENCUAR PA PASUR NEVOJE TE LARGOHENI JASHTE SHTEPIS TUAJ PA NDONJE RREZIK PER FEMIJET DHE FAMILJEN TUAJ . dhe viber
+38344344944 gjindemi ne Prishtinë çmimi i arsyeshme Kemi edhe stacione deratizuse Me preparat profesional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim