Kërkoj punë si Roje

Kërkohet punë nga: Bedriu 02 Dhj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kêrkoj punë si roje objektesh.
Kam pêrvoj pune 12 vjeqare
Mundësishtë OBILIQ. PRISHTINË apo FUSHË KOSOVË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim