Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Alban 27 Pri 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj ndonje pune si shites apo ndonje pune tjeter qfare do qofte
+38344849398
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim