Kerkoj puntore

Kërkohet punë nga: Yllka 30 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj puntore per mirembajtje te shtepis 3 here ne jave ne Kastriot/Obiliq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim