■■NXEMJE QENDRORE■■UJESJELLES ■■SANITARI■■

Kërkohet punë nga: Avni Rama Dje 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë

Punojme nxemje qëndrore. Qmimi per radiatorë punë dore 40 euro komplet instalimi për një radiatorë dhe montimi i radiatorit . Qmimi për kalldajë punë dore deri ne 35 kw 80 euro. (Me rryme, me pelet , me dru , me naftë) . Instalimi i ujit dhe kanalizimit për 1 banjo (+ kuzhine ) me fontanë ne muri për shole ose pa të. 130 euro. Montimi i sanitarise për 1 banjo . 80 euro. Kemi 13 vite prevoj ne instalimin e ujit dhe nxemjes qëndrore dhe mbajme përgjegjesi për punet e kryera. Te gjitha punet ne foto jane punuar nga ne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim