Izolime dhe termo izolime

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Firma Loni Dje 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Punë nga shtëpija
BEJM IZOLIME ME KONDOR

ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON
EDHE PER MATERJAL punojm edhe veq pun dore sipas marveshjes
BEJM KULMA TE RRAFSHME TERASA BANJO PODRUME TE GJITHA SI I NDALOJM LAKSHTIN I

BAUDER

ME FOLI

SLLOVEN

INDEKS

GLOBUS

MAKEDON

PRIZERENIT
E TJER
JU MIRPRESIM +383 44 313 951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim