IZOLIME

Kërkohet punë nga: Halil Sot 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Punë nga shtëpija
BEJM IZOLIME ME KONDOR

ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON DHE PER MATERJAL PUNOJM EDHE VEQ PUN DORE SIPAS MARVESHJES
BEJM KULMA TE RRAFSHME TERASA BANJO PODRUME TE GJITHA SI I NDALOJM LAKSHTIN I

BAUDER

ME FOLI

SLLOVEN

INDEKS

GLOBUS

MAKEDON

PRIZERENIT

JU MIRPRESIM NE KET NUMER TELI

044 313 951 EDHE NE VIBER NE KET NUMER
+383 44313951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim