Kerkoj pun manipulues i eskavatorit

Kërkohet punë nga: Smajl 08 Gush 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Transport dhe Distribuim
Keroj pun per manipulues i eskavatorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim