Thengjill

Kërkohet punë nga: Naim 05 Dhj 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Transport dhe Distribuim
Bejm transportin dhe shitjen e thengjillit(Qymyrit) në të gjith kosovën per me shum na kontaktoni ne nr:045538250/045676987.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim