thengjill

Kërkohet punë nga: selami 13 Dhj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Transport dhe Distribuim
bejm transportin dhe shitjen e thengjillit te kekut ne ter kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim