transport

Kërkohet punë nga: selami 13 Dhj 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Transport dhe Distribuim
bejm shitjen dhe transportin e thengjiit ne krejt kosoven nga keku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim