TERMO 'ELI'

Kërkohet punë nga: Aaaaa 21 Korr 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryejme keto punë: Instalimin e Ujit , Gjakumin , Aluplast , Sistem Gjerman (TECE) etj.. Bejme montimin e kalldave elektrike , qymyr dru , pelet , mbushim radiatoret me uje ose antifriz. Punojm me kompenzime dhe ne tere Kosoven.
VIBER: (+38344634963)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim