Anije gome me motor 20 PS

Shitet nga: Blerim G. 08 Korr 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 96 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR   3 800 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Honda
Modeli: Model Tjeter
Shitet anija me motor, te importuara nga Gjermania.
Arsyeja e blerjes ka qen per pushime familjare ne Shqiperi gjegjesisht ne Ksamil.
Anija dhe motori jane te Doganuara ne Kosove.

Anija sikur edhe motori jane ne gjendje super te mire si dhe mirembajtja i u eshte bere me rregull.
Eshte perdorur 4 sezona vere nga 2-3 jave , pasi qe pushimet i kishim te kufizuara.
Arsyeja e shitjes eshte mosperdorimi.

Ju lutemi shihni fotografit dhe nese keni ndonje pyetje me shkruani E-Mail ose me kontaktoni per mes Whatsapp mesazh dhe jo thirrje.

Ju lutem qe te me kontaktoni vetem nese jeni bleres i interesuar dhe korrekt.

Pershkrimi rreth anijes dhe motorit:

Prodhuesi: HONDA
PS: 20
kW: 14.71
Prodhuar: 2012
Gjatesia e anijes: 3.50 m
Gjersia: 1.50 m
Motori: Outboard (jashte anijes)

Anija posedon edhe jeleket per shpetim, karrocen per transportim si dhe gjithqka qka i nevoitet nje anije.

Rimorkio eshte per shitje por nuk eshte e futur ne cmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim