Barkat ne shitje

Shitet nga: Valdet 27 Korr 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Honda
Modeli: Model Tjeter
BShiten Barkat. Jane te gjitha te paisura me motorr dhe te njejtat kane ardhe nga Zvicra dhe jane te doganuara.
Per cdo informate na kontaktoni ne tel ne nr. 04486008.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim