Varke Transport Personash

2 300 EUR

Shitet nga: Vogel 09 Tet 06:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Honda
Shes Varken per transport personash,kapaciteti 20 persona,sebashku me dy motorra 4 kohesh. Honda 15 kuaj dhe yamaha 9,9 e shes per arsye emigrimi ne france.Varka gjindet ne Fierze.
Leaflet
Në fillim