Barke Gome Honda

Shitet nga: Valon 29 Korr 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 44 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Honda
Modeli: Model Tjeter
Shes Barken Honda 2.50 m dhe gjithashtu Motorr Mariner 8 HP, shiten VETEM komplet, jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim