Barke me Motorr🎣🎣🎣

999 EUR

Shitet nga: Valon 22 Sht 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Honda
Shitet- Barke Gome Honda 2.50 cm me motorr Mariner 8 Hp, dy kohesh, ne gjendje shume te mire, barka posedon qanten, pompen, lopatat dhe rezervoari i motorrit.

Barka dhe Motorri nuk shiten ndaras vetem si komplet.Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione